Sukcesy Sportowe Uczniów: rok 2009/2010

18-19.09.2009r w Chorzowie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Osób Niewidomych i Słabowidzących „Śląska Karolika”
I miejsce – w kategorii junior początkujący ( kombinacja 5 tańców – cha-cha, samba, jive, walc angielski, quickstep zajęli uczniowie naszej szkoły – Technikum Masażu i Fizykoterapii: Barbara Kozerska i Marcin Ranos.

 

W grudniu 2009 w Wągrowcu odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym Osób Niewidomych i Słabowidzących.
I miejsce – w kategorii junior początkujący zajęli: Barbara Kozerska i Marcin Ranos
III miejsce – w kategorii junior początkujący zajęli: Barbara Małek i Aleksander Wesołowski

 

16.05.2010 r w Warszawie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Osób Niewidomych i Słabowidzących „ Syrenka 2010”.
I miejsce - Barbara Kozerska i Marcin Ranos
II miejsce - Barbara Małek i Aleksander Wesołowski

 

22-23.05.2010 r w Piekarach koło Krakowa odbył się IV Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego dla Osób Niewidomych i Słabowidzących „ O Złoty Róg 2010”
II miejsce - Barbara Małek i Aleksander Wesołowski
III miejsce - Barbara Kozerska i Marcin Ranos

 

1 do 4.10. 2009 roku w Kozienicach odbyła się Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niewidomych i Słabowidzących w Lekkiej Atletyce i Pływaniu.
Ze spartakiady przywieźliśmy 7 medali: 3 złote i 4 srebrne
Karolina Ilarska – I miejsce (złoty medal) w skoku w dal i pchnięciu kulą, II miejsce (srebrny medal) w biegu na 100 metrów i biegu na 400 metrów
Sebastian Majewski – I miejsce (złoty medal) w pchnięciu kulą
Adrian Pilis – II miejsce (srebrny medal) w biegu na 100 metrów i w biegu przełajowym

 

25.05.2010 r w Poznaniu odbyły się XIII Integracyjne Zawody w Lekkiej Atletyce.
Z zawodów przywieźliśmy 12 medali: 5 złotych, 2 srebrne i 5 brązowych.
Paulina Pendolska – I miejsce (złoty medal) w biegu na 100 metrów, 800 metrów i w skoku w dal
Karolina Ilarska – I miejsce (złoty medal) w biegu na 400 metrów, II miejsce (srebrny medal) w biegu na 100 metrów, w skoku w dal i III miejsce (brązowy medal) w pchnięciu kulą.
Olga Merta – III miejsce (brązowy medal) w biegu na 400 metrów i w skoku w dal
Katarzyna Woszczyna- III miejsce (brązowy medal) w biegu na 100 metrów
Adrian Pilis – I miejsce (złoty medal) w biegu na 800 metrów i III miejsce ( brązowy medal) w biegu na 400 metrów

 

7-9.05.2010r w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Drużynowy Turniej Juniorów Niewidomych i Słabo Widzących w Bowlingu.

  • Klasyfikacja Drużynowa:
    • I miejsce zdobyła drużyna nr 2 z Klubu Sportowego Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów w składzie:
      Karolina Ilarska Radosław Kępys Marcin Ranos Sebastian Stefanik
    • II miejsce zdobyła drużyna nr 1 z Klubu Sportowego Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów w składzie:
      Aneta Łukasik Szymon Zygmond Przemysław Serek Michał Suda
  • Klasyfikacja indywidualna
    • Kategoria : Mężczyźni II miejsce: Stefaniak Sebastian ( Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów )
      III miejsce: Zygmund Szymon ( Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów )
    • Kategoria : Kobiety I miejsce: Łukasik Aneta ( Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów )
    • Kategoria : B1 III miejsce: Ilarska Karolina (Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka” Chorzów )

 

8-11. 07.2010 r w Łodzi odbył się Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bowlingu (strefa B).
II miejsce w kategorii B2 zajęła Aneta Łukasik i została finalistką Mistrzostw Polski w Bowlingu, które odbyły się 16-18.07.2010 roku w Bydgoszczy

© SOSW Chorzów 2008 - 2015