Sukcesy sportowe uczniów: rok 2010/2011

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW 2010/2011

 

8-11. 07.2010 r w Łodzi odbył się Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bowlingu (strefa B)

II miejsce w kategorii B2 zajęła Aneta Łukasik i została finalistką Mistrzostw Polski w Bowlingu

 

17 – 18. 09.2010 r w Ostródzie odbył się Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Warmii i Mazur

I miejsce w kategorii B3 zajęła Aneta Łukasik

 

02.10.2010 r w Bielsku Białej odbył się Ogólnopolski Turniej Bowlingowy

II miejsce w kategorii B3 zajął uczeń III klasy Technikum Masażu Szymon Zygmond

IV miejsce w kategorii B3 zajęła uczennica III klasy Technikum Administracyjnego Aneta Łukasik

 

08.06.2011 – 11.06.2011 Międzynarodowy Turniej Niewidomych i Słabowidzących o „ Puchar Śląska” Dwumecz Nine Pin Bowling – Ten Pin Bowling ( 9 kręgli – 10 kręgli ) CHORZÓW 2011

II miejsce w kat. B3 zajęła Aneta Łukasik w bowlingu w klasyfikacji indywidualnej

I miejsce w kręgle klasyczne w klasyfikacji drużynowej zajęły:

Grażyna Krysiak w kat.B1

Monika Helwig w kat B2

Aneta Łukasik w kat.B3

 

17-19.12.2010 r w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym Niewidomych i Słabowidzących

w kategorii młodzież szkolna

I miejsce zajęli: Barbara Kozerska i Marcin Ranos

II miejsce zajęli: Barbara Małek i Aleksander Wesołowski

 

20 - 21.05.2011r w Chorzowie Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Osób Niewidomych i Słabowidzących „Śląska Karolinka”

I miejsce w kategorii junior początkujący zajęli: Barbara Małek i Aleksander Wesołowski

II miejsce w tej samej kategorii zajęli: Barbara Kozerska i Marcin Ranos

 

14-16.01.2011 w Koszycach Międzynarodowy Turniej w Kręgle Klasyczne

III miejsce w kategorii junior zajął uczeń I klasy Technikum Masażu Karol Kata

 

6.11.2010 w Łodzi odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Śrutowym.

Nasi uczniowie Mateusz Walczewski i Szymon Adamek zdobyli V miejsce

 

20 – 21.05.2011 w Przemyślu Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie z użyciem broni pneumatycznej

III miejsce zajął Mateusz Walczewski uczeń III klasy Technikum Administracyjnego.

 

09 - 10.05.2011 r w Poznaniu XIV Integracyjne Zawody w Lekkiej Atletyce

Z zawodów przywieźliśmy 11 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe

Paulina Pendolska

I miejsce (złoty medal) w biegu na 100 metrów, 800 metrów i

II miejsce w skoku w dal

Karolina Ilarska

I miejsce (złoty medal) w skoku w dal,

II miejsce (srebrny medal) w biegu na 100 metrów,

III miejsce (brązowy medal) w pchnięciu kulą.

Anna Jelonek

I miejsce (złoty medal) w pchnięciu kulą

II miejsce ( srebrny medal) w biegu na 800 metrów

Olga Merta

III miejsce (brązowy medal) w biegu na 100 metrów

Przemysław Serek

I miejsce (złoty medal) w skoku w dal

Daniel Nadolski

III miejsce ( brązowy medal) w skoku w dal

 

21.05.2011 w Przemyślu Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie z uzyciem broni pneumatycznej

III miejsce zajął Mateusz Walczewski

 

08 – 10.07.2011 w Łódzi Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bowlingu Strefa A

I miejsce – Aneta Łukasik w kat B3

 

22-24 07.2011 w Opolu Indywidualne Mistrzostwa Polski w Bowlingu

II miejsce zajęła Aneta Łukasik w kat B3

© SOSW Chorzów 2008 - 2015