Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE/KONSULTACJE

1. JĘZYK POLSKI

p. DONERSTAG
na razie brak

p. GŁOGOWSKA
PONIEDZIAŁEK 14.45 – 15.30

2. MATEMATYKA

p. RYŚ
WTOREK 15.30 – 16.30

p. CHMIELARSKA
ŚRODA 16.30 – 17.30

p. GONIWIECHA
PONIEDZIAŁEK 15.40 – 16.25

p. KRASOŃ
PIĄTEK 13.30 – 14.15

3. JĘZYK ANGIELSKI

p. CHADAJ
PONIEDZIAŁEK 17.30 – 18.15

p. MAZUR
WTOREK 15.30-16.15

4. JĘZYK NIEMIECKI

p. WOJTAS
ŚRODA 15.30 – 16.15

5. GEOGRAFIA

p. BADUR
ŚRODA 18.30 – 19.30 (CO DRUGA)

6. BIOLOGIA

p. TARABURA
WTOREK 17.00 – 18.00

7. FIZYKA

p. RYŚ
CZWARTEK 14.30 – 15.30

8. MASAŻ

p. KRYSIAK
WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK 7.00 – 7.55

 

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE

1. JĘZYK POLSKI

p. DONERSTAG
na razie brak

2. MATEMATYKA

p. GONIWIECHA
WTOREK 14.45 – 16.25

3. JĘZYK ANGIELSKI

p. MAZUR
WTOREK 16:15 – 17:45

4. JĘZYK NIEMIECKI

p. WOJTAS
ŚRODA 18.15 – 19.00
PIĄTEK 15.30 – 16.15

 

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE I SPECJALISTYCZNE

1. PISMO PUNKTOWE

p. CHMIELARSKA
PONIEDZIAŁEK 13.35 - 15.05

2. USPRAWNANIE WIDZENIA

p. GAJOWIEC - INDYWIDUALNIE

3. GIMNASTYKA KOREKCYJNA

p. DUŚ
WTOREK 15.40 – 17.10

4. PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE

p. HANKE-KOWAL
W GODZINACH PRACY

5. OBSŁUGA KOMPUTERA

p. KUDŁACIK
CZWARTEK 14:00 – 15.00
PIĄTEK 8.55 – 9.40

6. TERAPIA PEDAGOGICZNA

p. CHMIELARSKA
PONIEDIZAŁEK , WTOREK, CZWARTEK - indywidualnie

 

ZAJĘCIA SPORTOWE, KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ I INNE

1. PIŁKA NOŻNA

p. NOWARA

ŚRODA 17.00 lub 18.00
CZWARTEK 17.00 lub 18.00

2. GRY PLANSZOWE

p. RYŚ
PONIEDZIAŁEK raz w miesiącu

3. KÓŁKO SZACHOWO - WARCABOWE

p. OWCZAREK-LIPIŃSKA, p.Bednarska
WTOREK (1 X W MIESIĄCU)

4. KÓŁKO ARTYSTYCZNE – KINO, TEATR, POEZJA

pracownicy internatu
WG REPERTUARU (2 RAZy W SEMESTRZE)

5. KÓŁKO SPORTOWE

p. RYŚ, p.TRUCHŁA-SZPULARZ
CZWARTEK (2 RAZY W MIESIĄCU)

6. KĄCIK KULINARNY

p. TRUCHŁA-SZPULARZ
p. KRAJEWSKA-WAWSZCZYK
CZWARTEK (2 RAZY W MIESIĄCU)

7. KÓŁKO PLASTYCZNO-RĘKODZIELNICZE

pracownicy internatu
ŚRODA, CZWARTEK (2 RAZY W MIESIĄCU)

8. TRENING INTELIGENCJI

p. BEDNARSKA
PONIEDZIAŁEK (RAZ W MIESIĄCU)

9. KÓŁKO EKOLOGICZNE

p. TARABURA WTOREK (1 X W MIESIĄCU)

10. GRY KARCIANE

p. RYŚ
PONIEDZIAŁEK raz w miesiącu

11. KÓŁKO FILMOWE

p. OWCZAREK-LIPIŃSKA
ŚRODA (RAZ W MIESIĄCU)

12. ŚCIANKA WSPINACZKOWA

p. NOWARA
ŚRODA 18.00 – 19.00
CZWARTEK 18.00 – 19.00

 

© SOSW Chorzów 2008 - 2015